Бібліотекар радить почитати!

Вітаю відвідувачів нашої читацької сторінки!

Сподіваюся, що ви добре відпочиваєте , але звичайно ж, не забуваєте про книги і читання. Двері шкільної бібліотеки вже відчинені для вас, діти, вчителі, батьки, працівники школи! Рекомендую вам новинки, що були нещодавно подаровані школярами та батьками.

- Явища звичайні та не звичайні. Популярна дитяча енциклопедія./ Серія «Вікно у дивосвіт.»/ - Х:Сінтекс,2003, - 96с.

- Ода до радості: зб. оповідань /уклад. і передм. Г.Вдовиченко. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 272 с. (Оповідання сучасних письменників, які об’єдналися, щоб поділитися любов’ю до життя)

- Роллінс Джеймс. Останній оракул /передм. Г.Пагутяк ; пер. з англ.. В.Немченко. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2009, - 448 с.: іл.. (Філософія, історія, пророцтва в одному флаконі)

- Жюль Верн. Властелин мира: Научно- фантастические романы. /пер.с французького М.П. Богуславской, А.Н.Тетеревниковой, Д.Г. Лившиц. / Рис. А.Б.Жуковского – К.: Молодь, 1983. – 280 с. (Для любителів фантастики і пригод)

- Сергій Жадан. Вогнепальні й ножові. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2012.- 160 с.; іл. (Для старшокласників.)

- Николай Панин. Александр. – М.; Эксмо, Яуза, ТЕРРА – Книжный клуб, 2005. – 448 с. (Книга о великом Александре Македонском)

- Клімов А.А. Із безодні часів. Ілюстрована енциклопедія для дітей. / Серія «Я пізнаю світ» /- Харків: Веста: Видавницт во «Ранок», 2004. – 128 с. (Про динозаврів і не тільки…)

- Скот Вальтер. Квентин Дорвард: роман /пер. С англ.. В.Шишмаревой; сост., предисл. и коммент. А. Парфеновой, – Харьков : Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2014.- 416 с.; ил. (Серия «Золотые страницы приключений». Для старшеклассников.)

- Розстріляне відродження. Золоті рядки української репресованої поезії / Укладач С.М.Заготова. Донецьк: ТОВ « ВКФ «БАО», 2009, - 320 с.:іл. (Збірка віршів, та коротеньких біографій поетів за новою програмою).

Приходьте та обирайте чтиво до душі!

В рамках акціїї «Подаруй бібліотеці книгу!» шкільний фонд художньої літератури поповнився ще на 8 примірників. Серед них три видання для роботи над проектами, та на допомогу вчителям – вихователям для годин спілкування:
·        Ісаїв Лесь. Приоскілля козацьке. - Харків:Вид-во «С.А.М.», 2016.- 308 с.,210 іл.
·        Національно патріотичне виховання школярів: методичний посібник/ автори - укладачі: І.Г.Сіваченко, Д.В.Ротфорт,В.П.Сідорчук, І.В. Кротова;за заг. ред. Л.Д. Покроєвої, С.Є.Волянської. - Харків: Харківська Академія неперервної освіти, 2014.-192с.
·        Страны мира от А до Я. Новый информационный справочник / Сост. С.А.Романцова. – Харьков: Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга», 2007. – 352с.: илл .

Для школярів молодших класів:
·        Шварц Євгеній. Казки/ Пер. З рос. В.Герман; Худож. Н. Салієнко. – К: Махаон-Україна, 2006. – 80 с.: іл.. – (Сер. «Час казки»)
·        Казки малюкам про хоробрих: зб. казок.- Х.: Видавничій дім «Пегас», 2016. – 64 с. : іл.

Для старших учнів та працівників школи:
·        Сальгари Эмилио. Гибель Карфагена; В дебрях Барнео; Чёрный корсар: Романы/Пер. с ит.- К.: Дніпро,1993. – 559с.: ил.
·        Литтон Э.Д. Завоевание Англии: Роман/ Пер. с англ.- Санкт- Петербург: МСТ, 1994. – 478 с.
·        Моррел Дэвид. Рэмбо: Роман/ Пер.з франц.; Обклад. О.В.Коваля. – К.: Глобус, 1992. – 476 с.: іл.

Вітаємо усіх небайдужих до книги і читання!

Зимові канікули - то казкова пора вогників, подарунків, солодощів, веселих розваг у сніжки. А ще - це час, коли можна загорнутися в теплий плед, відкрити улюблену книжку і з філіжанкою какао чи духмяного чаю насолоджуватися улюбленою книгою.
 У читальному  залі шкільної бібліотеки сформована виставка книжок під назвою «Веселих свят!».Тут представлені книги для різних вікових категорій про зиму, Різдвяні свята, народні традиції, тощо.

Для молодших школярів - казки «Снігова королева» Андерсена та «Лускунчик і мишачий король» Гофмана. Зацікавить також казочка «Мороз Іванович» В.Одоєвського у перекладі М.Рильського.

Для учнів середньої ланки - збірка «Истории про Новый год», у якій йдеться про традиції зустрічі нового  року у різних країнах світу. А ще яскрава , хоча вже не нова, книга Джані Родарі «Планета новорічних ялинок». Запит юних щедрувальників та посипальників задовольнить яскрава книжечка-збірка щедрівок та колядок «Ой радуйся, земле!».

Для підлітків і старших дітей можна порадити містичні історії класиків світової літератури -«Різдвяна пісня у прозі» Чарльза Діккенса та «Ніч перед різдвом» Миколи Гоголя.

Приємного вам відпочинку!

Шановні читачі!

Закінчився навчальний рік. Плануючи  відпочинок  на літо, рекомендую вам звернути увагу на Золоту полицю бібліотеки ІЗОШ №2!   Тут представлені твори класиків зарубіжної літератури, котрі актуальні й зараз. «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері, «Портрет Доріана Грея» О.Уайльда, «Алые паруса» О.Гріна та багато інших.
Ви можете прочитати гарно проілюстровану нашою землячкою Євгенією Гапчинською «Алісу в Задзеркаллі» Л.Керолла, одночасно двома мовами (видання з паралельним текстом) видавництва Харків «ФОЛІО» 2014року.
Серед останніх подарункових надходжень є книги сучасних авторів, що неодмінно вас зацікавлять: Б.Матіяш «Братик Біль, сестричка Радість», О.Садкова «Що маю на душі», В.Теплоухов «Тихі зорі над Дібровою встають».
Свіжа періодика: «Пізнайко», «Барвінок», «Однокласник», «Яблунька», завжди до вашої уваги. Тут цікаві оповідання, ребуси й загадки, тексти популярних пісень, тощо.
Приємної подорожі в Країну Читання!
Завідувач бібліотекою Забашта А.О.Шановні читачі!