Навчальний процес

Структура 2021/2022 навчального року

1. Початок та закінчення навчального року

Відповідно до статті 16 Закону України “Про загальну середню освіту” 2021/2022 навчальний рік        розпочинається 1 вересня святом - День знань - і закінчується не пізніше 1 липня.

2. Поділ на семестри

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр - з 01 вересня по 30 грудня,

ІІ семестр - з 15 січня по 25 травня.

3. Впродовж навчального року для учнів проводяться канікули:

осінні      з  21 жовтня  по 29 жовтня,

зимові    з  30 грудня по 14 січня,

весняні  з  24  по 01 квітня.

Орієнтовна дата проведення свята Останнього Дзвоника - 25 травня 2022 р.

Вручення документів про базову загальну середню освіту - 8 червня 2022 р., про повну загальну середню освіту - 22 червня 2022 р.

4. Проведення державної підсумкової атестації

Навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547 згідно з переліком предметів для проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової, основної та старшої школи, форми та термінів проведення, що будуть затверджені додатково Міністерством освіти і науки України.