ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

Платформа Human

Відповідно до

• постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року за №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»;
  • листа Міністерства освіти і науки України «Про запровадження карантинних обмежень» від 15.12.2020 року № 1/9-692;
  • листа –роз`яснення Міністерства освіти і науки України від 16.12.2020року;
  • наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Щодо роботи закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти всіх типів та форм власності міста Києва у період обмежувальних протиепідемічних  заходів з 08 по 25 січня 2021року» від 15.12.2020року № 194»

• Асинхронний зв`язок відбуватиметься  з використанням  платформи Human та  через класні групи у мережі Viber, а також через електронні пошти вчителів (за потребою).
  • Усі навчальні заняття проходитимуть за розкладом, який розміщено на сайті школи.
  • Розклад дзвінків зберігається відповідно до режиму роботи закладу.
  • Синхронний режим взаємодії між учителями та учнями буде відбуватися на безкоштовних електронних освітніх платформах ZOOM та GOOGLE MEET.
  • Обсяг навчального навантаження та використання технічних засобів навчання реалізуватиметься відповідно до пункту 7 розділу І Положення про дистанційне навчання (не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу, організовується в синхронному режимі (решта навчального часу організовується в асинхронному режимі)) та розділу  V Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗУ 25 вересня 2020 року № 2205. А саме:

безперервна тривалість навчальної діяльності з використанням технічних  засобів навчання  упродовж навчального заняття (уроку) повинна бути:

для учнів 1-х класів –не більше  10 хв,

для учнів 2-4 класів – не більше 15 хв,

для учнів 5-7 класів- не більше 20 хв,

для учнів 8-9 класів – не більше 20-25хв,

для учнів 10-11 класів на 1-й годині занять до 30 хв

• Якщо дитина з якихось причин пропустила уроки, рекомендуємо скористатися послугами Всеукраїнської школи онлайн (для учнів 5-11 класів)  https://lms.e-school.net.ua/guide.
  • Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів:

Наголошуємо, що відповідно до ст. 55 Закону України «Про освіту» батьки є учасниками освітнього процесу і відповідальними за здобуття дітьми повної загальної середньої освіти, тому надзвичайно важливою є участь батьків у дистанційному навчанні, їх сприяння виконання дитиною освітньої програми та досягненню дитиною певних результатів навчання.