Вітаємо Вас на сайті  Ізюмського ліцею №2

Ізюмської міської ради!

Відповідно до рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Ізюмської міської ради від 28.01.2022, протокол № 2, листа Управління освіти від 28.01.2022 № 01-14/306, Санітарного регламенту закладу освіти, затвердженого наказом по закладу освіти від 31.12.2020 № 346-од «Про виконання рішень педради від 29.12.2020», та з метою попередження епідемії вірусних інфекцій Ізюмський ліцей № 2 переводить на дистанційну форму навчання учнів 5-11 класів.

Виплата допомоги на поховання

Звіти керівника | Ліцей "ГРОНО"

УВАГА!

Послуги в сфері психологічного забезпечення освітнього процесу можна отримати дистанційно, а саме:

Національна гаряча лінія з питань протидії насильству та захисту прав дитини:

0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних),

16 111 (безкоштовно з мобільних);

Онлайн консультації для підлітків:

Teenergizer

Чат-бот

Viber

Увага!!! Шановні відвідувачі ІЗОШ І-ІІІ ступенів №2 просимо Вас ознайомитися зі шкільними наказами.                                                                                                                                                                                                                     Адміністрація школи

17 лют. 2022

День єднання
16 лютого - День єднання
14 лют. 2022

"Дорогами мужності і слави"
12 лют. 2022

Виховний захід з використанням дистанційних технологій