8 січ. 2018

З Новим Роком та Різдвом Христовим!!!

Вітаємо всіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!!!
7 січ. 2018

Відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

Вітаємо переможця, який посів почесне ІІІ місце на ІІ-му етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.
4 січ. 2018

Відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІКТ (Інформаційно-комунікаційні технології)

Вітаємо переможця, який посів почесне ІІІ місце на ІІ-му етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІКТ (Інформаційно-комунікаційні технології).
4 січ. 2018

Відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (серед 10 - 11 класів).

Вітаємо переможця, який посів почесне ІІІ місце на ІІ-му етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (серед 10 - 11 класів).
4 січ. 2018

Відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (серед 8 - 9 класів).

Вітаємо переможницю, яка посіла почесне ІІІ місце на ІІ-му етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (серед 8 - 9 класів).

Відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Вітаємо переможця, який посів почесне І місце на ІІ-му етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.
4 січ. 2018

Відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Вітаємо переможницю, яка посіла почесне ІІІ місце на ІІ-му етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Вітаємо переможця, який посів почесне ІІІ місце на ІІ-му етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Вітаємо переможця, який посів почесне ІІІ місце на ІІ-му етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Відбувся ІІ-й етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Вітаємо переможців, які посіли почесні місця на ІІ-му етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.