Методична робота

Нормативно – правова база методичної роботи педагогічних працівників Ізюмського ліцею №2

Державні стандарти. Нова українська школа

Постанова КМУ від 21.02.2017 №87 “Про затвердження Державного стандарту початкової освіти“ (застосовується з 1 вересня 2018 р. для учнів, які навчаються за програмами дванадцятирічної повної загальної середньої освіти).

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.07.2019 № 688 “Про внесення змін до Державного стандарту початкової освіти”.

Постанова Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011 року№ 462 «Про затвердження Державного стандарту початкової загальної освіти»

Постанова Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 року № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти».

Концепція НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.12.2017 №903-р «Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Наказ Міністерства освіти і науки України від 23.03.2018 №283 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи»

• Конституція України
  • Закон України «Про освіту»
  • Закон України «Про загальну середню освіту»
  • Закон України «Про дошкільну освіту»
  • Закон України «Про позашкільну освіту»
  • Закон України «Про інноваційну діяльність»
  • Національна стратегія  розвитку освіти в Україні      на період до 2021 року, схвалена Указом Президента України від 25 червня 2013 року №344/2013
  • Концепція загальної середньої освіти
  • Державна національна програма «Освіта» (Україна XXI століття)
  • Державна програма «Вчитель»
  • Концепція демократизації та гуманізації освіти та виховання.
  • Лист Міністерства освіти і науки України від   03.07.2002 № 1/9-318 «Рекомендації щодо організації і   проведення методичної роботи з педагогічними кадрами  в системі післядипломної освіти»
  • Положення про методичний кабінет середнього закладу освіти
  • Наказ Міністерства освіти і науки України від 30.12.2008 № 1221 «Про затвердження Примірного статуту районного (міського) методичного кабінету (центру)»
  • Положення про систему науково-методичної роботи з педагогічними працівниками в Україні

методичної роботи

Ізюмського ліцею №2

Методична рада школи

Шкільні методичні об'єднання:

•  Вчителів природничо-математичних предметів
  • Вчителів суспільно-гуманітарних предметів
  • Вчителів початкових класів
  • Вчителів трудового навчання, фізичної культури та предметів естетичного циклу
  • Класних керівників 5-11 кл.

Творча група вчителів початкових класів

Проблема:

«Формування культури  здоров’я учнів початкової школи»

Форми роботи

Групові:                           Індивідуальні:

- методичні наради                                        - самостійна робота над

- засідання м/о                                         педагогічною проблемою

- «круглі столи»                                      - консультації

- фестивалі творчих уроків                  - творчі звіти, участь у конкурсах

Кадровий потенціал школи

"Спеціаліст вищої категорії "   - 17 вчителів

“Спеціаліст першої категорії” – 7 вчителів

“Спеціаліст другої категорії” – 3 вчителі

“Спеціаліст” – 11 вчителів

Мають педагогічні звання:

" вчитель - методист"    -          Москалюк Л.Ю.

" старший вчитель"       -         Верещака Г.М., Гожа Л.А., Білич З.В., Логвін М.С.